پیش فروش پروژه ستین چیتگر – تلفن دفتر فروش 09120123400

پروژه ستین

پیش فروش پروژه ستین چیتگر – تلفن دفتر فروش 09120123400

پروژه ستین متعلق به شرکت آرین سازه جزو پروژه های بزرگ منطقه 22 است که در حال پذیره نویسی می باشد، پروژه ستین واقع شده در غرب دریاچه چیتگر بلوار اردستانی میدان دانش است. این پروژه در نزدیکی باغ ملی گیاه شناسی تاسیس شده و دسترسی چند دقیقه ای تا ایران مال دارد.

پروژه در بین املاک چیتگر و پروژه های چیتگر و شهرک مرواریدشهر از موقعیت مکانی برتری برخوردار بوده و به دلیل اینکه بصورت شهرکی ساخته میشود دارای تمام امکانات رفاهی و الزامات نیازهای ساکنین پروژه ستین است .

همچنین باتوجه به اینکه در اطرف پروژه ستین شهرک ها و برج های زیادی ساخته شده، در آینده و پس از اتمام پروژه مشکلی بابت انشعابات آب، برق، گاز نخواهد داشت. از جمله این پروژه ها میتوان به پروژه رومنس حکیم ، پروژه میلان و پروژه بزرگ پدافند هوایی ارتش اشاره کرد.

مشخصات پروژه ستین آرین سازه

آرین سازه پروژه ستین را در حال حاضر در حال ساخت دارد و از جمله پروژه هایی میباشد که می توانید برای سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران در نظر داشته باشید، چرا که گودبرداری پروژه ستین آغاز شده است و این پروژه از جمله پروژه هایی می باشد که میتواید 

 • 12 بلوک
 • تعداد طبقات : 16 طبقه سازه ای
 • 3 طبقه پارکینگ و 1 طبقه لابی 12 طبقه مسکونی
 • مساحت زمین : 21000 متر
 • کاربری پروژه : مسکونی
 • متراژ واحدها : 60 -90-120 دو خواب 
  150-160-170-180 متر سه خواب
 • تعاونی : ستاره همت غرب
 • سازنده : شرکت ارین سازه
 • طبقه 1 تا 10 در هر طبقه 8 واحد 
 • در 2 طبقه آخر هر طبقه 6 واحد

توضیحات تکمیلی پروژه ستین

سطح اشغال هر برج حدودا 1100 متر میباشد، سطح اشغال کل برج ها 13200 متر میشود و الباقی 7800 متر زمین مشاعات شهرک میباشد.

پروژه ستین در چه مرحله ای است؟ این پروژه یکی از پروژه هایی می باشد که در منطقه 22 قرار دارد و از جمله پروژه هایی می باشد که همچنان در حال جذب اعضا می باشد. برج ستین چیتگر یکی از پروژه هایی میباشد که توسط شرکت تعاونی آرین ستاره همت غرب در حال ساخت می باشد و آرین ستاره همت غرب از جمله شرکت هایی می باشد که می توانید برای سرمایه گذاری در نظر داشته باشید.

بررسی واحدها و طراحی پروژه ستین

پروژه ستین بدلیل شهرکی بودن آن طراحی و ساخت متفاوتی دارد. جانمایی بلوک ها بطوری چیده شده که در آینده سایه برج ها بر روی یکدیگر نیافتد و فضای مابین بلوک ها تماما فضای سبز و المان های شهری پوشیده میشود.

مجموعه ستین با داشتن واحدهای 1 خواب تا 4 خواب توانسته تمام سلیقه ها و نیازهای خریداران بازار مسکن منطقه 22 را تامین نماید.

در طراحی بلوک های ستین وید درنظرگرفته شده تا تمام واحدها دارای نورکافی باشند همچنین تمام واحدها دارای پنجره های قدی ، تراس قابل چیدمان و بدون فضای پرت هستند.

موقیعت مکانی پروژه ستین چیتگر

پروژه ستین در غرب دریاچه چیتگر بلوار اردستانی چهار راه دانش قرارداشته و از دسترسی فوق العاده ای برخوردار است. پروژه ستین از سمت غرب به بلوار اردستانی و از جنوب به بزرگراه تهران-کرج و در شمال پروژه بزرگراه خرازی و درانتها بزرگراه شهید همدانی قرارگرفته است و براحتی به هرنقطه از از شهر میتوان رفت.

همچنین این موقیعت در نزدیکی باغ ملی گیاه شناسی قراردارد و باتوجه به کوهپایه بودن این ناحیه همیشه از اب وهوای پاکیزه و دور از آلودگی بهره میبرد و آسمان همیشه آبی بدون گرد و غبار خواهیدداشت.

پروژه ستین در فاصله چند دقیقه از دریاچه چیتگر و بام لند و بازار بزرگ ایرانمال قرارداشته و از نظر حمل و نقل عمومی هم مترو و ایستگاه اتوبوسرانی و تاکسی در همسایگی آن قراردارد.

پیشرفت پروژه ستین آرین سازه

در سال‌های اخیر بسیاری از پروژه‌های منطقه 22 از پیشرفت خوبی برخوردار بوده و از این‌رو بسیاری از شهروندان را به خود جذب کرده است. همچنین بسیاری از امتیاز پروژه ستین در سال‌های اخیر به‌فروش رفته است که بسیار پیشرفت خوبی در این محدوده به‌شمار می‌رود.

برج ستین شهرک غرب از جمله پروژه هایی می باشد که میتوانید برای سرمایه گذاری در نظر داشته باشید، شرکت آرین سازه پروژه ستین را در حال حاضر در حال گودبرداری دانست و پروژه ستين از پروژه هایی عالی با موقعیت مکانی بسیار فوق العاده می باشد. شما میتوانید شرایط پیش فروش پروژه ستین را از مشاوران ما دریافت کنید. ( تماس با ما )

نحوه خرید پروژه ستین

پروژه ستین در مرحله پذیره نویسی قراردارد و بصورت مستقیم (دست اول ) با پرداخت واریزی اولیه میتوانید وارد پروژه شوید.

در پروژه ستین 15 درصد سود مشارکت سالیانه برای سرمایه گذاران در نظر گرفته شده است.

رزومه و بررسی سازنده پروژه ستین

شرکت آرین سازه به مدیرعاملی دکتر مسعود ابدی از نخبگان حوزه صنعت و کارآفرینی کشور تا به امروز پروژه های مختلفی را ساخته و تحویل اعضا داده است به نمونه هایی از این پروژه ها اشاره میکنیم:

 1. پروژه کنتراست مال (یاس3) 
  یک برج تجاری اداری در منطقه 22 در بلوار علامه قزوینی بعد از میدان موج قرار گرفته و به دلیل نمای کاملا شیشه ای بخوبی پیداست.​​​​​​ برج کنتراست مال یا یاس3 دارای واحدهای اداری و تجاری با ویوی دریاچه چیتگر است .
 2. پروژه برج های مسکونی آبشار 
  این پروژه هم در منطقه 22 شمال همت در کنار مجتمع رزمال قرارگرفته. این پروژه که بطور مشارکت بین شرکت آرین سازه و تعزیرات حکومتی بوده تحویل اعضا گردیده است. همچنین 1 بلوک دیگر در پروژه آبشار توسط ارین سازه درحال ساخت است.
 3. پروژه پدافند هوایی ارتش
  این پروژه نیز مشارکت بین تعاونی پدافند هوایی ارتش و شرکت آرین سازه است که شامل 2 برج 40 و 60 طبقه که دربلوار پژوهش روبروی باغ ملی گیاه شناسی قرار دارد.

شرکت ارین سازه پروژه هایی چون پردیس شرق ،گل مریم و برج افرا را نیز درکارنامه خود دارد.

نگاهی به شرکت آرین سازه رابین

شرکت ساختمانی و مهندسی آرین سازه رابین در سال 1384 بشماره 5079 بصورت سهامی خاص ثبت شده است. اهداف شرکت آرین سازه کار آفرینی و ارائه خدمات باکیفیت در حوزه ساختمان و انبوه سازی است. هلدینگ آرین سازه رابین تا به امروز توانسته با احداث و ساخت چندین پروژه بزرگ ساختمانی، تجاری، اداری و مسکونی تاثیر ثمر بخشی در حوزه صنعت ساختمان بگذارد.

در سال 1397 شرکت ارین سازه طی قراردادی تمام پروژه های ساخته شده و درحال ساخت خود را بصورت انحصاری در اختیار شرکت تعاونی توسعه ستاره همت غرب قرارداده تا بستر لازم برای سرمایه گذاران حوزه مسکن فراهم سازد. 
از دیگر شرکت های زیر مجموعه آرین سازه را بین شرکت های سورن اطلس پایدار، گروه کارخانجات صنعتی، شرکت مهندسین مشاور ماندان و شرکت تعاونی ستاره همت غرب میباشند.

امکانات پروژه ستین

 • هر بلوک دارای لابی و لابی من 24 ساعته 
 • سالن ورزشی – سالن همایش 
 • سیستم اعلان و اطفاحریق 
 • استخر سونا جکوزی 
 • هایپر مارکت – داروخانه 
 • کارواش – نانوایی 
 • فضای سبز و محوطه سازی و…

قرارداد پروژه ستین

به خریداران و سرمایه گذاران پروژه ستین دفترچه مالیکت داده میشود که شامل موارد زیر است :

 1. متراژ واحد و پلاک ثبتی پروژه
 2. مشخصات زمین و پروانه پروژه
 3. مشخصات پروژه نام پروژه تعداد طبقات
 4. تعهدات طرفین ، زمان تحویل
 5. روش حل اختلاف و…

نکات مهم قرارداد :

 1. وجود بند تعهد ضررزیان جریمه تاخیر پروژه
 2. سود مشارکت سالیانه
 3. تعهد دریافت سند بعد از ساخت
 4. لیست متریال مصرفی پروژه
 5. خرید قطعی متراژ

بطور خلاصه قرارداد کاملا شفاف و دو طرفه میباشد.

زمان تحویل پروژه ستین بعد از گودبرداری 43 ماهه بوده و در صورت تاخیر در پروژه جریمه و ضرر زیان به خریداران و سرمایه گذاران پرداخت میشود.

نتیجه گیری

باتوجه به تعدد پروژه های مختلف در منطقه 22 و گزینه های زیادی که پیش روی خریداران است، پروژه ستین میتواند به دلیل داشتن سازنده ای معتبر و رزومه دار در بین پروژه های پذیره نویسی منطقه 22 بهترین گزینه باشد.

ضمنا پروژه ستین در بین پروژه های محدوده شهرک مروارید شهر از لوکیشن بهتری برخوردار بوده و به دریاچه چیتگر نردیک تر است و تقریبا دسترسی آسانی به اماکن تفریحی و گردشگری منطقه 22 دارد.

همچنین داشتن سود مشارکت سالیانه 15 درصدی که تنها پروژه ای است که این بند را در قراردادخود دارد.

سوالات متداول

تلفن دفتر فروش پروژه ستین : 09120123400

برای مشاوره رایگان ، با مشاوران ما تماس بگیرید : 09120123400

زمان تحویل پروژه ستین :

زمان تحویل پروژه ستین 1405 میباشد.

به ما امتیاز بدهید :

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا :

تا حالا رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به ما امتیاز بدهید :

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا :

تا حالا رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

تماس با ما