پیش فروش پروژه آفتاب مهتاب شرکت نفت|آفتاب مهتاب چیتگر 0912.01234.00

پیش فروش پروژه آفتاب مهتاب شرکت نفت|آفتاب مهتاب چیتگر 0912.01234.00

پیش فروش پروژه آفتاب مهتاب شرکت نفت

پیش فروش پروژه آفتاب مهتاب شرکت نفت؛پروژه آفتاب مهتاب شرکت نفت توسط تعاونی مسکن اداره اصلی شرکت نفت اجرا می شود. به سبب اعتبار بالای مجری پروژه، این پروژه هم بسیار معتبر شناخته شده است. پروژه آفتاب و مهتاب شرکت نفت دارای کاربری مسکونی_تجاری می باشد و در بلوار کوهک؛ یکی ازخوش آب و هواترین و بهترین محله های منطقه 22 در حال اجرا می باشد.

پروژه افتاب و مهتاب یک پروژه تعاونی ساز دولتی واقع در بلوار کوهک چیتگر که در بلوک A و B همچنین هربلوک در 20 طبقه مسکونی در حال ساخت است دیوار چینی طبقات پایینی این پروژه در حال انجام است. با توجه به اینکه این برج ها در کوهک واقع شده این خود نشان دهنده دسترسی و لوکیشن و موقعیت مکانی بسیار مناسب پروژه است. 

پروژه آفتاب مهتاب شرکت نفت متعلق به تعاونی مسکن شرکت ملی نفت ایران است و طبیعتا افراد عادی باید برای خرید امتیاز از کارمندان شرکت نفت که عضو تعاونی مذکور هستند خرید خود را انجام دهند و پس از خرید امتیاز نسبت به پرداخت اقساط باقیمانده پروژه اقدام نمایند.

همانطور که ذکر شد پروژه آفتاب مهتاب شرکت نفت متعلق به کارکنان شرکت نفت بوده و قبلا توسط شرکت تهران آرا در حال ساخت بود که قرارداد این شرکت فسخ و در حال حاضر خود تعاونی شرکت نفت با همکاری پیمانکاران جزء پروژه را پیش می برد. لذا می توان پروژه آفتاب مهتاب شرکت نفت را یکی از معتبرترین و بهترین املاک چیتگر برای سرمایه گذاری و سکونت دانست. چرا که نه تنها پشتوانه اجرایی بالایی دارد بلکه در موقعیت مکانی بسیار خوبی از نظر فرهنگی؛ آب و هوا و همچنین دسترسی به امکانات و راه های ارتباطی می باشد.

پیش فروش پروژه آفتاب مهتاب شرکت نفت
نمای بیرونی پروژه آفتاب مهتاب شرکت نفت

پروژه آفتاب مهتاب شرکت نفت به خاطر داشتن ویژگی ها و امتیازات خوبی مثل: موقعیت بسیار خوب و مناسب در محله کوهک، مجری بسیار توانمند و خوش سابقه، اختصاص قدرالسهم تجاری به اعضا گزینه بسیار خوب و مناسبی برای سرمایه گذاری است. سرمایه گذاری در پروژه ای با این گزینه های مثبت قطعا سرمایه گذاری هوشمندانه و پر سود خواهد بود. از طرفی پروژه آفتاب و مهتاب شرکت نفت برای سکونت اعضا هم خیلی مناسب است.

اعضا هم می توانند با فروش قدرالسهم تجاری خود، واحدی با قیمت تمام شده کمتری در پروژه تهیه کنند. پیشرفت عالی پروژه آفتاب مهتاب نظر همه سرمایه گذاران، را به خود جلب کرده است. هرچه این پروژه پیش تر می رود میزان موفقیت و سودآوری آن در آینده بیشتر روشن خواهد شد.

مشخصات برج آفتاب مهتاب

خرید املاک چیتگر؛ برج آفتاب مهتاب دارای کاربری مسکونی و تجاری به صورت همزمان می باشد به طوری که هر یک از اعضا این تعاونی علاوه بر امتیاز مسکونی؛ از بخش تجاری پروژه نیز سهم برده و در آن مشارکت دارند. مشارکت اعضا در قدرالسهم تجاری این پروژه موجب بالا رفتن ارزش سهام اعضا شده و می تواند برای سرمایه گذاران و سودآوری سرمایه آن ها بسیار حائز اهمیت باشد. 

پروژه آفتاب مهتاب در قالب دو برج 25 طبقه در حال اجرا و ساخت می باشد که طبقات برج مشتمل بر 20 طبقه مسکونی؛ 1 طبقه لابی که در همکف قرار داشته و 4 طبقه منفی مربوط به مشاعات و پارکینگ ساختمان می باشد. طبقات این برج دارای 14 واحد مسکونی بوده که در مجموع 273 واحد را شامل می شود.

مساحت واحدهای پروژه افتاب مهتاب از حدود 80 تا 145 متر متغیر میباشد متراژها کوچکتر دو خوابه و متراژهای بالاتر سه خوابه طراحی شده اند. همچنین خرید و فروش امتیاز واحدها به صورت متری واحدی میباشد و پرداخت اقساط تا زمان تحویل آپارتمانها ادامه خواهد داشت. طبق اعلام اولیه زمان اجرای پروژه سه ساله می باشد.

اگر بخواهیم متراژ آپارتمانها را با جزئیات بیشتر شرح بدهیم: جدا از اینکه واحد های این مجموعه که از طراحی پلان و نقشه بسیار خوبی بهره می برند دارای متراژهایی برابر با 82، 91؛ 94؛ 100؛ 104؛ 112؛ 117؛ 124؛ 140، 145 و 149 می باشند. واحد های این مجموعه بسته به متراژ و طراحی صورت گرفته دارای 2 تا 3 اتاق خواب می باشند که توانسته است طیف معقولی از نیاز افراد و متراژ های پرفروش را پاسخ گو باشد.

لوکیشن پروژه آفتاب مهتاب شرکت نفت
لوکیشن پروژه آفتاب مهتاب شرکت نفت

پروژه آفتاب مهتاب چیتگر

در پروژه آفتاب مهتاب چیتگر فقط به زمین و تعاونی قدرالسهم تجاری تعلق گرفته است. در واقع در قدرالسهم هیچ متراژی برای واحدها تعیین نشده است. اگر قدرالسهم فروخته شود عواید آن در پروژه خرج می شود. در عوض فروشنده می تواند خانه ای با قیمت پایین تر در پروژه تهیه نماید.

معرفی املاک دریاچه چیتگر : پروژه رومنس حکیم

در این پروژه همه واحدها زمان گرفتن عضو به اعضای تعاونی واگذار شده اند. دیگر عضو جدیدی نمی گیرند و تنها راه عضو شدن، خرید حق امتیاز یکی دیگر از اعضا است. پروژه شرکت نفت کوهک در منطقه ۲۲ تهران اجرا شده است، که از بهترین و خوش آب و هوا ترین مناطق تهران می باشد. در منطقه ۲۲ پروژه های زیادی که اکثراً هم پروژه هایی درخشان بوده اند، اجرا شده است. یکی از درخشان ترین املاک منطقه ۲۲، پروژه آفتاب مهتاب است. این پروژه در مسیر بلوار کوهک و شهرک گلستان قرار دارد.

پیش خرید پروژه آفتاب مهتاب چیتگر

برای پیش خرید پروژه آفتاب مهتاب چیتگر باید هم امتیاز داشته باشید هم پول واریز نمایید. قیمت ساخت برای اعضا تقریباً متری 4.5 میلیون تومان می شود. با توجه به اینکه اعضا واحدها را انتخاب می کنند، پرداختی ها با توجه به ضریب طبقه ها تعیین می شوند و با هم متفاوت هستند. همه اعضا طبقه و متراژ و مکان واحد خود را تعیین کرده اند. هر کدام از اعضا مختارند واحد خود را بر طبق متراژ و واحد مشخص به فروش برسانند.

برای پیش خرید پروژه آفتاب مهتاب یا دیگر املاک دریاچه چیتگر ، با ما تماس بگیرید : 09120123400

همه واحدها دفترچه مالکیت دارند و همچنین دارای قدرالسهم تجاری نیز می باشند، که قابل انتقال هستند. نقل و انتقال هم به صورت قطعی و کامل، در دفتر تعاونی مسکن مرکزی شرکت نفت انجام می گیرد. با پیشرفت های پروژه آفتاب مهتاب و روشن شدن چشم انداز آن، خریداران و سرمایه گذاران زیادی جذب آن شده اند. همچنین تنوع در تعداد و متراژ واحدها یک ویژگی عالی برای این پروژه محسوب می شود. برای اطلاع از جزئیات شرایط پیش فروش مسکونی پروژه آفتاب با ما تماس بگیرید.

پروژه آفتاب مهتاب در چه مرحله ای قرار دارد

پروژه برج آفتاب مهتاب در مرحله اجرای اسکلت قرار دارد و تمامی اعضا طبقه واحد و جهت واحدشان به طور قطعی مشخص شده است.

نحوه خرید و شرایط پراخت پروژه آفتاب مهتاب 

خرید و فروش این پروژه از حالت واریزی امتیازی خارج و به صورت متری خرید و فروش می شود و برای هر واحد بر اساس طبقه و جهت واحد متفاوت است. برای ورود به این پروژه حداقل پرداختی 2 میلیارد و 300 میلیون تومان می باشد.
خریدار به غیر از مبلغ پرداختی که به مالک پرداخت میکند مبلغ اقساط باقی مانده واحد را هم موظف به پرداخت می باشد که هر ماه بسته به متراژ واحد متغیر بوده و باید پرداخت شود.

اقساط آتی این پروژه در تاریخ های زیر می بایست پرداخت شود.

  • 1401/03/01 بسته به متراژ واحد، متری 1 میلیون تومان (به عنوان مثال مبلغ قابل پرداخت برای واحد 90 متری، 90,000,000 =90 × 1میلیون تومان)
  • 1401/06/01 بسته به متراژ واحد، متری 1 میلیون تومان
  • 1401/09/01 بسته به متراژ واحد، متری 1 میلیون تومان

لازم به ذکر است که تعاونی سازنده برای سهولت پرداخت ها توسط اعضا، در حال دریافت وام از بانک مسکن می باشد که شروع پرداخت اقساط وام پس از تحویل واحد به اعضا بوده و طی مدت 3 الی 4 سال تسویه خواهد شد. 

امکانات برج آفتاب دریاچه چیتگر

برج آفتاب دریاچه چیتگر امکانات زیادی را به ساکنان آینده آنجا ارائه خواهد کرد. امکاناتی مثل: فضای سبز فوق العاده، لابی من 24 ساعته، روف گاردن، سالن ورزشی، آسانسور های باربر و نفر بر، پارکینگ به تعداد واحدها و نصب دوربین های مدار بسته در سرتاسر آپارتمان. برج آفتاب به جنگل های چیتگر، دریاچه ی چیتگر، پارک آبی، همچنین به بام لند، تهران مال و ایران مال دسترسی دارد. 

سوالات متداول

امکانات برج آفتاب دریاچه چیتگر

برج آفتاب دریاچه چیتگر امکانات زیادی را به ساکنان آینده آنجا ارائه خواهد کرد. امکاناتی مثل: فضای سبز فوق العاده، لابی من 24 ساعته، روف گاردن، سالن ورزشی، آسانسور های باربر و نفر بر، پارکینگ به تعداد واحدها و نصب دوربین های مدار بسته در سرتاسر آپارتمان.

پروژه آفتاب مهتاب در چه مرحله ای قرار دارد

پروژه برج آفتاب مهتاب در مرحله اجرای اسکلت قرار دارد و تمامی اعضا طبقه واحد و جهت واحدشان به طور قطعی مشخص شده است.

پیش فروش پروژه آفتاب مهتاب شرکت نفت

برای پیش خرید پروژه آفتاب مهتاب شرکت نفت با ما تماس بگیرید: 09120123400

به ما امتیاز بدهید :

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا :

تا حالا رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به ما امتیاز بدهید :

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا :

تا حالا رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

Call Now Buttonتماس با ما