پروژه تجاری اداری لکسون ابنیه همت 0912.01234.00

پروژه تجاری اداری لکسون

پروژه تجاری اداری لکسون ابنیه همت 0912.01234.00

پروژه تجاری اداری لکسون

پروژه تجاری اداری لکسون یکی از بی تکرارترین پروژه های منطقه 22 می باشد که با طراحی خاص برای مشتریان خاص ساخته می شود و چشم انداز بی نظیری به دریاچه خلیج فارس دارد. برج لکسون یک مجموعه تجاری اداری لوکس و مجلل است با امکانات و قابلیت های بی نظیر. مجموعه ای که تابحال شبیه آن در ایران نبوده است و با بهره برداری از آن، سطح توقع مشتریان مشکل پسند چند پله بالاتر خواهد رفت.

غیر از امکانات خود پروژه، مجاورت با مجموعه ی بام لند، چشم انداز دریاچه و قرارگیری در مرکز تجمع عبور و مرور گردشگران دریاچه و بام لند، از اصلی ترین مزایای پروژه لکسون به شمار می روند. البته قیمت تقریبا بالای واحدهای تجاری و اداری برج لکسون در مقایسه با آنچه خریداران بدست می آورند، احساس رضایتی توام با توجیه اقتصادی و منطقی بوجود می آورد. 

کاربری پروژه تجاری اداری لکسون

برج لکسون یک برج با کاربری تجاری اداری می باشد که واحدهای اداری آن به دو دسته Justoffice (اداری) و Homeoffice (اداری اقامتی) تقسیم می شوند.

سازنده پروژه تجاری اداری لکسون

برج مجلل لکسون توسط تعاونی عمرانی توسعه ابنیه همت ساخته می شود. 

موقعیت مکانی پروژه تجاری اداری لکسون تعاونی ابنیه همت

منطقه 22 تهران، شهرک گلستان، ضلع شرقی دریاچه خلیج فارس، برج لکسون ( مشاهده برج لکسون روی نقشه )

طراح پروژه تجاری اداری لکسون

طراح این پروژه، آقای فرزاد دلیری از طراحان به نام در این زمینه می باشد.

مشخصات کلی برج لکسون

برج لکسون در قالب یک برج 30 طبقه ساخته می شود که 8 طبقه منفی، 1 طبقه همکف و 21 طبقه آن مثبت می باشد. در این برج از طبقه منفی 1 تا 3 تجاری، طبقات 4 و 5 و 6 خدمات هتلینگ و طبقات 7 تا 21 اداری می باشد که هم اکنون در مرحله اجرای نازک کاری و انجام نما به طور همزمان و با سرعت عالی می باشد.

تحویل بخش تجاری پروژه مجلل لکسون نیمه دوم سال 1401 میباشد و تحویل بخش اداری نیمه دوم سال 1402 میباشد.

واحدهای تجاری از 30 تا 300 متر است که میانگین متراژ 100 متر می باشد.

واحدهای اداری از 60 تا 192 متر هستند که شامل واحدهای اداری (Just Office) و واحدهای اداری اقامتی (Home Office) می باشند.

یکی از ویژگی های قابل ذکر در برج لکسون پیش بینی 3 طبقه با خدمات هتلینگ است (طبقات 4 و 5 و 6) که مربوط به واحدهای اداری، اقامتی می باشد که به همین منظور و با کاربری اداری، اقامتی به فروش می رسد. یعنی شما در واحد اداری خود می توانید امکان پذیرایی درجه یک از میهمانان ویژه و اقامت شبانه روزی در واحد با خدمات کامل را داشته باشید.

امکانات پروژه تجاری اداری لکسون

مراکز تجاری، آموزشی و بهداشتی و فرهنگی، سالن آمفی تئاتر، تالار پذیرایی، زمین بازی کودکان، مهدکودک، کتابخانه، سیستم اعلام و اطفاء حریق، آسانسورهای مختلف حمل بار و نفر، دیوارهای مقاوم در برابر زلزله و آتش سوزی، پنجره های UPVC با شیشه های دوجداره با عایق صوتی و حرارتی، سیستم کنترل انرژی EMS، مدیریت هوشمند ساختمان BMS، برق اضطراری، صاعقه گیر، شبکه گازرسانی شهری، شبکه آنتی مرکزی، ماهواره و اینترنت، شوتینگ زباله، دوربین های مداربسته، سرویس های بهداشتی و آشپزخانه با لوازم و تجهیزات درجه یک و مرغوب و دیگر تجهیزات مطابق با استانداردهای روز دنیا، ۱۰۰۰ پارکینگ عمومی و اختصاصی در طبقات ۸- الی ۱- که با ۱۲ آسانسور و برنامه های تعریف شده مراجعین را به واحدهای خود می رساند و از همه زیباتر فضای سبز باغ معلق در ۷ طبقه (طبقات زوج)

خرید و فروش و نقل و انتقال پروژه لکسون

واحدهای پروژه لکسون به این صورت خرید و فروش میشود که اعضا انتخاب واحد نموده اند و واریزی شان تکمیل شده است و براساس طبقه، جهت و مرغوبیت واحد قیمت گذاری شده و تسویه درجا می فروشند.مالکین میتوانند واحد خود را در دفتر تعاونی ابنیه همت به صورت قطعی نقل و انتقال و واگذار نمایند. 

قیمت و قرارداد ساخت پروژه لکسون 

حدود شروع قیمت واحدهای اداری از 100 میلیون تومان و واحدهای تجاری از 250 میلیون تومان به بالا می باشد که نحوه پرداخت به صورت زیر می باشد؛

90 درصد نقد

5 درصد تحویل5 درصد سند

به ما امتیاز بدهید :

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا :

تا حالا رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به ما امتیاز بدهید :

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا :

تا حالا رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

تماس با ما