برج مجلل طلا مال دریاچه چیتگر 0912.01234.00

پروژه برج طلا مال رویال رزیدنس

برج مجلل طلا مال دریاچه چیتگر 0912.01234.00

پاساژ تجاری طلامال تنها پاساژ اختصاصی طلا با حضور بنکداران بزرگ طلا در منطقه 22 و بزرگترین پاساژ تخصصی طلا در غرب تهران است با 6000 متر بنا شامل واحدهای 25 تا 160 متر در 3 طبقه با طراحی و ساخت ضد سرقت مطابق استاندارهای ایمنی روز دنیا می باشد.

پروژه 30 طبقه تجاری طلامال و اداری – مسکونی رویال رزیدنس واقع در رینگ اول دریاچه چیتگر تهران با چشم انداز بینظیر می باشد.

واحدهای اداری – مسکونی (هوم آفیس) رویال رزیدنس در 18 طبقه اداری – مسکونی به متراژ 21000 متر مربع شامل واحدهای 70 تا 240 مترمربع می باشد که اولین پروژه هوم آفیس 24 ساعته ایران است که قابلیت اقامت شبانه روزی دارد.

بیشتر بخوانید : فروش ویژه پروژه الماس همت

سه طبقه اول برج یعنی طبقات یکم تا سوم مخصوص دفاتر تجار طلا و مغازه داران محترم طلامال می باشد. اولویت خرید سه طبقه اول اداری – مسکونی پاساژ طلامال مربوط به خریداران مغازه سه طبقه تجاری طلامال است که از تخفیف ویژه بهره مند خواهند شد.

مشخصات پروژه برج طلا مال رویال رزیدنس

متراژ کل پروژه 70000 مترمربع مفید و غیرمفید است. این پروژه دارای 9 طبقه پارکینگ هوشمند دارای به روزترین سیستم اعلام حریق می‌باشد.

متراژ زمین 4383 مترمربع دارای سند تک برگ به پلاک ثبتی 8/1960 بدون ریشه اوقاف و بنیاد و بدون معارض می باشد که بی مشکل ترین زمین منطقه از لحاظ سند و مجوز ساخت می باشد. مجوز ساخت شهرسازی و شهرداری به شماره 220018016 که توسط شرکت نیوساد گستر ایرانیان با رزومه قوی به شماره ثبت 6056 ظرف مدت 5 سال با متریال اروپایی ساخته خواهد شد.

منطقه 22 تنها منطقه شهر تهران است که دارای فضای سبز بیش از ده برابر استاندارد است. با توجه به فضای سبز بسیار زیاد و جهت وزش باد غرب به شرق؛ کمترین آلودگی هوای تهران مربوط به این منطقه می باشد و همچنین دارای جاذبه های گردشگری و تفریحی فراوانی است.

به دلیل دسترسی به اتوبانها و بزرگراههای اصلی تهران و خیابان بندی اصولی، به هیچ عنوان ترافیک را در این منطقه تجربه نمی کنید.

موقعیت مکانی پروژه طلا مال منطقه 22

لوکیشن بینظیر پاساژ طلامال که در لاین اول دریاچه قرار گرفته باعث شده تا این پروژه قابلیت دسترسی فوق العاده ای به مراکز تفریحی، توریستی و تجاری بام لند، ایران مال، رزمال، مجموعه آبشار، بوستان جوانمردان، شهربازی هزار و یک شهر، پارک جنگلی چیتگر، باغ گیاهشناسی و خرگوش دره داشته باشد.

ضلع جنوب این پروژه؛ خیابان 35 متری چهارباغ می باشد که دارای ویژگیهای خاصی است. این خیابان به صورت سنگفرش می باشد که به سبک خیابان استقلال میدان تقسیم ترکیه ساخته خواهد شد. خیابان چهارباغ به مجتمع تجاری و فوت کورت های بام لند و خیابان صدف متصل می شود، ورودی مستقیم از دریاچه دارد که باعث می شود پاخور فوق العاده برای زیست شب گردشگران داشته باشد.

خیابان چهارباغ در آینده حتی از بام لند هم شلوغ تر خواهد شد و پاخور فوق العاده ای را برای پاساژ طلامال ایجاد خواهد کرد و پیش بینی می شود خیابان چهارباغ به عنوان بهترین جاذبه گردشگری منطقه 22 در آینده مطرح شود.

نزدیکی به مراکز درمانی بیمارستان تریتا و مرکز جراحی مغز دکتر سمیعی از مزایای این پروژه است.

دسترسی عالی ترافیکی به اتوبانهای اصلی تهران؛ همت، حکیم و تهران کرج از ویژگیهای قابل توجه این پروژه است که قطعا پروژه طلامال را به عنوان بزرگترین و موفق ترین پاساژ طلا در ایران مطرح کرده است.

امکانات یک هتل 5 ستاره در این برج گردهم آمده است

 • سیستم هوشمند ساختمان BMS
 • فضای سبز و درختکاری به مساحت 2000 متر مربع
 • باشگاه مجزای ورزشی آقایان و بانوان
 • استخر، سونا و جکوزی به همراه سالن ماساژ
 • مهدکودک و فضای بازی کودکان
 • سالن گیمینگ و سالن بیلیارد
 • سالن سینما، اجتماعات، کنفرانس و آمفی تئاتر
 • کافی شاپ، کارواش و لاندری اختصاصی

محل احداث پروژه در منطقه 22 ضلع شمال دریاچه خلیج فارس (چیتگر) تهران، پایین میدان ساحل، خیابان نور، لاین اول دریاچه با پلاک ثبتی 8/1960 می باشد که دارای ویوی بینظیر و ابدی دریاچه بدون مشرف می باشد.

خریداران عزیز توجه داشته باشند که این پروژه توسط یک شرکت خصوصی معتبر با گرید 1 در حال ساخت می باشد. این پروژه شخصی ساز بوده و پروژه تعاونی دولتی نمی باشد و نیاز به پول اعضا تعاونی ندارد و طبیعتا تاخیر پروژه های تعاونی شامل حال این پروژه نیست و سازنده آن از بزرگترین و معتبرترین شرکتهای ساختمانی تاسیساتی می باشد که پروژه های موفق و بزرگ خرازی، زیتون، آسمان، نخل، امپریال و ترنج را در کارنامه خود دارد.

طراحی این پروژه به عهده معمارو آرشیتکت بزرگ و اعجوبه معماری ایران جناب آقای فرزاد دلیری می باشد که معرف حضور همگان است. طراحی بیش از 300 پروژه از جمله پروژه های بزرگ چناران پارک، بام نیاوران، برج کوه نور و بام جمشیدیه از آثار این معمار برجسته می باشد. کلیه نقل و انتقالات براساس مجوزهای کسب شده در دفاتر اسناد رسمی انجام می پذیرد.

خرید از پروژه اداری – مسکونی رویال رزیدنس و واحدهای تجاری پاساژ طلا مال به 5 روش انجام می گیرد

 1. خرید به صورت متری: قیمت هر متر مربع واحدهای تجاری طلامال 160 میلیون تومان پیش پرداخت بوده و حداقل متراژ قابل خرید 1.8 مترمربع می باشد. همچنین مابقی هزینه ساخت به صورت اقساط پنج ساله (با شش ماه تنفس) طبق تعرفه سازمان نظام مهندسی و تعدیل سازمان برنامه و بودجه کشور براساس نرخ تورم سالانه محاسبه و دریافت می شود.
 2. خرید به صورت متری: قیمت هر متر مربع واحدهای اداری و مسکونی (هوم آفیس) رویال رزیدنس 40 میلیون تومان پیش پرداخت بوده و حداقل متراژ قابل خرید 25 مترمربع می باشد. همچنین مابقی هزینه ساخت به صورت اقساط پنج ساله (با شش ماه تنفس) طبق تعرفه سازمان نظام مهندسی و تعدیل سازمان برنامه و بودجه کشور براساس نرخ تورم سالانه محاسبه و دریافت می شود.
 3. خرید سهام طلایی: هر سهم به صورت 3 متر اداری و یک متر تجاری؛ جمعا 4 متر و مبلغ 280 میلیون تومان پیش پرداخت بوده و مابقی هزینه ساخت به صورت اقساط پنج ساله (با شش ماه تنفس) طبق تعرفه سازمان نظام مهندسی و تعدیل سازمان برنامه و بودجه کشور براساس نرخ تورم سالانه محاسبه و دریافت می شود.                                         میلیون 280 = 40 * 3 + 160 * 1         
 4. خرید یک واحد مغازه کامل: مبلغ پیش پرداخت برای هر مغازه 25 متری 4/000/000/000 تومان می باشد و مابقی هزینه ساخت به صورت اقساط پنج ساله (با شش ماه تنفس) طبق تعرفه سازمان نظام مهندسی و تعدیل سازمان برنامه و بودجه کشور براساس نرخ تورم سالانه محاسبه و دریافت می شود. (مبلغ اقساط حدودا 35 میلیون تومان در ماه می باشد)

حداقل متراژ مغازه ها 25 متر بوده و متراژهای 50 ، 75 ، 100 ، 150 و 160 متر نیز موجود است.

 • خرید یک واحد اداری – مسکونی کامل: مبلغ پیش پرداخت برای هر واحد 70 متری اداری = مسکونی 2/800/000/000 تومان و مابقی هزینه ساخت به صورت اقساط پنج ساله (با شش ماه تنفس) طبق تعرفه سازمان نظام مهندسی و تعدیل سازمان برنامه و بودجه کشور براساس نرخ تورم سالانه محاسبه و دریافت می شود. (مبلغ اقساط حدودا 25 میلیون تومان در ماه می باشد)

حداقل متراژ 70 متر بوده و واحدهای 100 ، 120 ، 140 ، 160 ، 170 ، 180 ، 200 و 240 متر موجود است.

به افرادی که سرمایه کمی دارند بند سوم یعنی خرید سهام طلایی توصیه می شود. زیرا ترکیب سهام تجاری و اداری بیشترین بازدهی سرمایه را دارد


نحوه خرید و فروش و سرمایه‌گذاری در پروژه طلا مال رویال رزیدنس

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید و فروش و سرمایه‌گذاری در پروژه طلا مال رویال رزیدنس با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آقای حسینی کارشناس فروش پروژه طلا مال دریاچه چیتگر: 0912.01234.00

به ما امتیاز بدهید :

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا :

تا حالا رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به ما امتیاز بدهید :

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا :

تا حالا رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

تماس با ما