پروژه الهیه و فرشته تعاونی سپاشهر 0912.01234.00

پروژه الهیه و فرشته

پروژه الهیه و فرشته تعاونی سپاشهر 0912.01234.00

پروژه الهیه و فرشته واقع شده در مروارید شهر منطقه 22 تهران توسط تعاونی سپاشهر در زمینی با پلاک ثبتی 12/2097/4  در قالب 2 برج مجزای 31 طبقه ( 25 طبقه مسکونی ، 5 طبقه پارکینگ و 1 طبقه لابی ) که هر طبقه  6  واحد  را شامل شده و در مجموع دارای 300 واحد مسکونی در حال اجرا میباشد .

این پروژه در سال 1399 در مرحله اسکلت خریداری شده ولیکن تا اردیبهشت سال 1401 بصورت مسکوت باقی مانده و پس از آن فعالیت خود را شروع کرده است که تا این لحظه 3 طبقه اسکلت اضافه شده که پیشرفت چندانی محسوب نمیشود و یک برج آن در اسکلت طبقه 9 و دیگری در اسکلت طبقه 3 میباشد . . متراژ واحدهای پروژه الهیه و فرشته بصورت 134 و 140 متری است اما نحوه فروش بر مبنای 140 متری 6 دانگ و 70 متری 3 دانگ میباشد .

پروژه الهیه و فرشته

قرارداد پروژه الهیه و فرشته

قرارداد اولیه بین خریدار و تعاونی بصورت کاردکس میباشد و تعهدات چندانی در این برگه وجود ندارد و به عنوان رسیدی بابت سرمایه گذاری به خریدار داده میشود و موارد بسیاری وجود دارند که در آن مشخص نشده است  همچون جریمه دیرکرد و مدت زمان تحویل ، تکلیف واحدهای تجاری و مشخص کردن این موضوع که آیا 900 میلیون تومان دریافت شده بابت هزینه تراکم و زمین است و یا هزینه اجرا تا مرحله ای که پروژه در آن خریداری شده محاسبه شده است ، متریال و نحوه محاسبه پارکینگ و انباری به همراه نحوه افزایش قیمت ساخت بر اساس نرخ دولتی یا بصورت اعلامی توسط تعاونی . سازنده زمان تحویل پروژه را شفاها 4 ساله اعلام کرده است .

امکانات پروژه الهیه و فرشته

امکاناتی که در کاردکس پروژه اعلام شده بدینصورت میباشد :

  • سالن اجتماعات
  • سالن ورزشی
  • لابی
  • سیستم اطفا حریق
  • فضای سبز

دیگر امکاناتی که توسط برخی فروشنده ها اعلام میشود به این دلیل که در کاردکس مکتوب نشده است قابل استناد نمیباشد .

موقعیت مکانی پروژه الهیه و فرشته

این پروژه در محدوده مروارید شهر ، انتهای خیابان آرش کمانگیر نرسیده به اتوبان خرازی به سمت غرب واقع شده و در واقع در ضلع جنوبی اتوبان قرار گرفته است . موقعیت قرارگیری دقیق پروژه بر روی نقشه بصورت زیر میباشد .

این محدوده در حال حاضر حالت کارگاهی دارد زیرا بسیاری از پروژه های در حال ساخت منطقه 22 در این محدوده واقع شده اند ولیکن زمین های بسیاری در این محدوده وجود دارند که میبایست ساخته شوند و میتوان آینده خوبی را برای آن از لحاظ آبادانی و رشد پیش بینی نمود . ( مشاهده روی نقشه )

سوابق سازنده پروژه الهیه و فرشته

شرکت تعاونی سپاشهر با شماره ثبت 6699 و شماره ملی 14007585777 در سال 1397 تاسیس شده است . علی محمدی به عنوان مدیرعامل و حمید عتباتی به عنوان رئیس هیات مدیره معرفی شده اند . این تعاونی در حال حاضر چندین پروژه در حال اجرا دارد اما همه آنها در مرحله ابتدایی ساخت هستند و در واقع پروژه تحویل داده شده از سوی این شرکت وجود ندارد . پروژه کامرانیه ، پروژه سفیر ، بانک ملی از پروژه های این شرکت میباشند که همگی در مراحل اولیه قرار دارند و این نکته را نمیتوان جزو نقطه قوت تعاونی در نظر گرفت زیرا سابقه تحویل واحد خود یک اصل مهم برای رزومه سازنده میباشد .

سوالات متداول

سازنده پروژه های الهیه و فرشته کدام تعاونی مسکن میباشد؟

این پروژه ها توسط تعاونی سپاشهر در زمینی با پلاک ثبتی 12/2097/4  در قالب 2 برج مجزای 31 طبقه ( 25 طبقه مسکونی ، 5 طبقه پارکینگ و 1 طبقه لابی ) که هر طبقه  6  واحد  را شامل شده و در مجموع دارای 300 واحد مسکونی در حال اجرا میباشد .

به ما امتیاز بدهید :

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا :

تا حالا رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به ما امتیاز بدهید :

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا :

تا حالا رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

Call Now Buttonتماس با ما