معرفی شهرک مروارید شهر منطقه 22 – تلفن دفتر فروش 0912.01234.00

معرفی شهرک مروارید

معرفی شهرک مروارید شهر منطقه 22 – تلفن دفتر فروش 0912.01234.00

شهرک مروارید شهر واقع در ناحیه ۳ شهرداری منطقه ۲۲ تهران می باشد که می‌توان شهرک مرواریدشهر بزرگ و مدرن را مرز بین استان تهران با استان البرز دانست.

این شهرک که آخرین ناحیه منطقه ۲۲ تهران است از نظر موقیعت جغرافیایی دارای مزایا و امتیازهای بسیاری است که یک به یک آن را بررسی می‌کنیم.

موقعیت مکانی شهرک مروارید

این شهرک در غرب دریاچه چیتگر و ایران مال قرارگرفته و فاصله این شهرک تا دریاچه ۷ کیلومتر و تا مجموعه عظیم بازار بزرگ ایران (ایران مال) ۵ کیلیومتر معادل ۱۴ تا ۱۰ دقیقه زمانی فاصله دارد که البته این فاصله باعث شده تا ساکنین شهرک مروارید شهر  از حجم ترافیکی که در ایام تعطیلات به‌وجود می‌آید به دور باشند. ( مشاهده روی نقشه )

یکی دیگر از دلایلی که شهرک مروارید شهر را به عنوان آینده منطقه ۲۲ تهران دانست وجود مجموعه شهربازی هزار و یک شهر در قسمت شمال خرازی است که این مجموعه هم مانند ایران مال بزرگترین شهر بازی خاورمیانه می‌باشد که در سال‌های نه چندان دور به بهره برداری می‌رسد.

و اما شاید بهترین امتیاز و مزیت مروارید شهر برای ساکنین آن دسترسی و راه های ارتباطی شهرک مروارید به مترو – بزرگراه های خرازی – تهران کرج – حکیم و بلوار اردستانی باشد که این تعداد ارتباط محلی و غیر محلی ورود و خروج به شهرک مروارید شهر را از تمامی نقاط استان تهران فراهم ساخته است.

شهرک مروارید شهر

آب و هوای شهرک مروارید شهر

شهرک مروارید شهر در غربی ترین نقطه تهران و نزدیکی به کوه‌های شمال غرب تهران قرار گرفته است و دارای آب و هوای بسیار مطلوب و هوای پاک است . این شهرک را یکی از معدود نقاط بدون آلودگی هوا در شهر تهران باید دانست زیرا در آلوده ترین روزهای سال مرواریدشهر از آسمان پاک و آبی بهره مند است.

همسایگان شهرک مروارید شهر:

شهرک مروارید شهر در مجاورت الهیه غرب، شهرک دانشگاه شریف، آتی شهر، همراه شهر و شهرک شهید خرازی قراردارد.

مروارید شهر یکی از شهرک های دارای طرح تفصیلی میباشد که توسط شهرداری منطقه ۲۲ با رعایت اصول شهرسازی و حفظ فضای سبز و مبتنی بر شهرسازی مدرن و بلند مرتبه سازی برج نشینی  طراحی گردیده است تا تمام امکانات اعم از مراکز آموزشی ورزشی فرهنگی برای ساکنین مروارید شهر تامین باشد.

شهرک مروارید شهر با داشتن زیر ساخت های اصولی و مهندسی شده دسترسی راحت به مترو و بزرگراهها و مکان های تجاری تفریحی منطقه ۲۲ در آینده ای نه چندان دور به  یکی از برترین و بزرگترین شهرک های غرب تهران مبدل خواهد شد.

این شهرک مدرن که در حال حاضر تنها نقطه ای از غرب تهران است که جواز برج سازی و بلند مرتبه سازی به آن تعلق میگیرد و انبوه سازان و تعاونی مسکن های نهادها و ارگان ها و شرکت ها در حال ساخت برج های مسکونی برای اعضای خود هستند.

مشخصات برج های مسکونی شهرک مرواریدشهر

برج های شهرک مرواریدشهر معمولا  ۲۱ تا ۳۰ طبقه اند و در هر طبقه ۸ تا ۱۲ واحد مسکونی قرارگرفته است. معمولا متراژ واحد های شهرک بطور میانگین ۱۱۰ تا ۱۷۰ متر مربع میباشد.

تعداد برج های کل شهرک مروارید شهر ۵۶ برج میباشد که در حال حاضر ۸ برج در شهرک به بهره برداری رسیده است و ۱۶ برج در حال ساخت می‌باشد الباقی پروژه‌ها در مرحله زمین و گودبرداری قرار دارند.

البته با توجه به موضوع محدود بودن صدور جواز و پروانه ساختمانی برای برج سازان منطقه ۲۲ تعداد برج‌ها و پروژه های ساختمانی مروارید شهر روز به روز در حال افزایش است و تقریبا بهترین نقاط شهرک در حال ساخت و سازند.

برخی از پروژه های شهرک مروارید شهر

و …

سوالات متداول

شهرک مروارید شهر کجاست :

شهرک مروارید شهر واقع در ناحیه ۳ شهرداری منطقه ۲۲ تهران می باشد. شهرک مروارید شهر در غرب دریاچه چیتگر و ایران مال قرارگرفته و فاصله این شهرک تا دریاچه ۷ کیلومتر و تا ایران مال 5 کیلومتر می باشد.

شهرک های مجاور شهرک مروارید شهر کدامند :

شهرک مروارید شهر در مجاورت الهیه غرب، شهرک دانشگاه شریف، آتی شهر، همراه شهر و شهرک شهید خرازی قراردارد.

به ما امتیاز بدهید :

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا :

تا حالا رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به ما امتیاز بدهید :

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا :

تا حالا رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

تماس با ما