مشارکت در ساخت

مشارکت در ساخت

مشارکت در ساخت در پروژه های مسکونی بزرگ و کوچک در سراسر کشور و طرف قرارداد بسیاری از انبوه سازان و سازندگان شخصی ساز در تهران و سایر استان ها میباشیم و آمادگی خود را در جهت انعقداد قرارداد با مالکان زمین ها و املاک گوناگون، تعاونی ها و ارگان ها در خصوص راهبری و انعقاد قراردادهای مشارکت میباشیم.

نمونه کارهای بسیاری در این زمینه با همکاری ارگان ها و شرکت های انبوه ساز در مناطق مختلف استان تهران و شهرستان ها داریم و آمادگی خود را جهت طراحی اجرا راهبری فروش پروژه های انبوه را اعلام می داریم.

انعقداد قراردادهای پیمان مدیریت با معرفی سازندگان برتر کشوری جهت طراحی اجرا و ساخت پروژه های مسکونی اداری تجاری در سراسر کشور

جهت اعلام موارد پیشنهادی جهت مشارکت در ساخت با ما در تماس باشید. 09120123400


  1. مقاومت ساختمان افزایش میابد

شاید بتوان گفت از مهمترین مزایای مشارکت در ساخت افزایش مقاومت و استحکام بنای ساختمان ها میباشد که این امر مسئله حائز اهمیتی در حوزه ی شهرسازی میباشد. خانه های کلنگی با سن بنای بالا ، خطرات زیادی چون زلزله ، رانش زمین و وجود چاه های عمیق و امکان ریزش پی ساختمان های کلنگی را برای ساکنین آنها دارند و در این در شرایطی هست که با توجه به زلزله های اخیر در نقاط مختلف کشور و تجربه تلخ جان دادن هموطنان عزیز ، مشارکت در ساخت یکی از راه حل های مناسب جهت ساخت ابنیه های مستحکم با استانداردهای ایمنی بین المللی در برابر این خطرات میباشد.

آیین نامه 2800 که در سال 1367 در جهت معیارهای مقاوم بودن ساختمان ها در برابر زلزله تصویب گردید، امروزه با پیشرفت بسیار خوبی همراه بوده و استانداردهای مناسبی را در خصوص ساخت ابنیه پیش روی سازندگان در سراسر کشور قرار داده است.

بر اساس آیین نامه 2800 ساختمان ها در هر منطقه بر اساس میزان قرار گرفتن مناطق بر روی گسل زلزله و همچنین احتمال رخ دادن زلزله بر اساس ریشتر تا 90 درصد احتمال رخداد بالاترین عدد سازندگان ملزم به رعایت و ایمن سازی این استاندارد میباشند که رعایت این موارد با نظارت دقیق سازمان نظام مهندسی ساختمان در حال پیگیری میباشند.

مشارکت در ساخت و همکاری شهرداری های مناطق مختلف با سازندگان و مالکان زمین میتواند یکی از راه حل های ایمن سازی ساختمان ها در سراسر کشور میباشد، در ضمن عده ای از مالکان توانایی مالی جهت ساخت واحدهای قدیمی و زمینهای خود را ندارند که گزینه مشارکت در ساخت میتواند راه حلی برای بهبود وضعیت استحکام ساختمان ها در برابر زلزله و خطرات ناشی از قدیمی بودن املاک باشند.

 

  1. زیباسازی ظاهری ساختمان

بناهای کلنگی و قدیمی ظاهر زیبایی ندارند و این موضوع باعث میشود تا ظاهر شهر شکل زیبایی به خود نداشته باشد و علاوه بر آن

مالکان این خانه ها احساس خوبی از زیبا نبودن خانه ی خود نخواهند داشت. برای حل این مشکلات یکی از بهترین راه حل ها مشارکت در ساخت میباشد که هم میتواند ظاهر شهر را زیبا کند و مالکان این واحد ها از زیبا بودن ظاهر خانه ی خود احساس خوبی داشته باشند و زندگی بهتری را در منزل نوساز خود تجربه کنند.

  1. بهره مندی از جدیدترین امکانات روز

با توجه به قدیمی بودن ساختمان های کلنگی و عدم وجود امکاناتی چون آسانسور ، سرویس فرنگی ، بی ام اس(هوشمند سازی ساختمان) ،عایق های صوتی و در و پنجره های چند لایه و سایر امکانات بروز  مشارکت در ساخت میتواند به نوسازی و بهره مندی از امکانات بروز در حوزه ساختمان کمک نماید.

با توجه به مسایلی که در این روزگار انسانها با آن درگیر هستند همچون مسایلی چون کمر درد ، پادرد و سایر بیماریها که در سنین بالاتر این مسایل بیشتر میباشد و همچنین با توجه به وجود آلودگی های صوتی بیشتر و نیاز به عایق بودن دیوارها و در و پنجره ها برای حفظ آرامش بیشتر نیاز به نو سازی ساختمان ها بیشتر احساس میشود.

یکی از راه حل های این موارد مشارکت در ساخت میباشد که امکانات بروز چون آسانسور ، سرویس فرنگی،بی ام اس ،عایق های صوتی و حرارتی ، در و پنجره های چند لایه با عایق صوتی ، دسترسی به سیستم فاضلاب استاندارد و جلوگیری از آلودگی ها و حشرات موذی ، استفاده از سیستم های گرمایشی و سرمایشی بروز تر و بهره مندی از گرمایش و سرمایش بهتر و با مصرف انرژی استاندارد تر ،سیستم های هوشمند سازی خانه و استفاده از امکانات و رفاه بیشتر و صرفه جویی در مصرف برق و انرژی میباشد که در مجموع رفاه بیشتری را برای ساکنین این منازل به همراه خواهد داشت.

در مجموع مشارکت در ساخت مزایای زیادی در این خصوص میتواند داشته باشد و تمام این مشکلات را حل و امکانات جدید را در اختیار ساکنین قرار میدهد.

  1. ارزش افزوده و سود آوری با مشارکت در ساخت

فروش خانه ی کلنگی به صورت عرف به قیمت زمین انجام میشود و این موضوع ارزش افزوده ی چندانی برای مالکان خانه های کلنگی نخواهد داشت. مشارکت در ساخت میتواند به مالکان خانه های کلنگی این کمک را بکند که علاوه بر فروش واحدهای نوساز به قیمت بالاتر و سودآوری بالاتری را برای مالک ایجاد نماید.

موضوع دیگر در خصوص زمین های کوچک و بزرگ نقد شدن واحد مسکونی نوساز بسیار راحت تر از زمین خام میباشد ، این موضوع در خصوص زمینهای با متراژ بالاتر بیشتر به چشم میخورد و در مورد مشارکت در ساخت علاوه بر سود آوری ، قدرت نقد شدن واحدهای مسکونی بیشتر خواهد بود و مزایای مالی بیشتری را برای مالکان زمین ایجاد مینماید.

در خصوص زمینهای شرکتهای خصوصی و ارگان های  دولتی نیز گزینه مشارکت در ساخت میتواند به سود آوری برای شرکتها و همچنین خانه دار شدن کارمندان شرکتها و ادارجات دولتی کمک نماید و اعضای ارگان های دولتی و حکومتی میتوانند با پیش خرید واحدهای مجموعه خودشان دارای خانه های نوساز شوند که این موضوع میتواند به رضایت مندی کارمندان شرکتها و ارگان ها از شغل کمک نماید.

  1. بهینه سازی مصرف سوخت و کاهش هزینه های بهینه سازی قطعات قدیمی

مشارکت در ساخت میتواند راه حل مناسبی برای حل مشکل خرابی های قسمتهای مختلف ساختمان های کلنگی و قدیمی ساز باشد. تعمیرات خرابی های این ساختمان ، ترک های دیوارها ، تاسیسات و هزینه های تمام نشدنی و تکراری یکی از دغدغه های مالکان ساختمان های کلنگی میباشد. علاوه بر این این هزینه ها نامناسب بودن سیستم گرمایش و سرمایش مصرف انرژی زیادی را برای مالکان این واحدها به همراه خواهد داشت و مجددا هزینه های این موضوع را به روی دست مالکان قرار میدهد. همه این هزینه ها در مشاهده قبض آب ، برق ، گاز قابل مشاهده است و مالکان با دیدن این قبض ها احساس ناخوشایندی پیدا میکنند. با نوسازی خانه در مشارکت در ساخت علاوه کاهش هزینه های ذکر شده ساکنان این واحدها از گرمایش و سرمایش مناسب تری برخوردار خواهند شد.

  1. بالا رفتن قدرت نقد شدن

مالکان واحدهای کلنگی جهت فروش آپارتمان مسکونی خود کار دشواری را پیش رو دارند. به دلیل اینکه علاقمندان به خرید واحد مسکونی در تلاش هستند تا واحد مسکونی نوساز یا با سال ساخت پایین تر خریداری نمایند و این موضوع کار فروشندگان واحدهای کلنگی را دشوار مینماید. علاوه بر این موضوع مالکان واحدهای کلنگی مجبور به ارزان تر فروختن واحد مسکونی خود خواهند بود که این موضوع خود از لحاظ مالی برای مالکان کلنگی مقرون به صرفه نیست.

با مشارکت در ساخت علاوه بر افزایش قدرت فروختن سریعتر ملک نوساز ، ارزش افزوده ی بیشتری نصیب مالک میگردد که این موضوع میتواند برای مالکان مشارکت کننده جهت ساخت سود آور و انتخاب مناسبی باشد.

در مورد مالک

جمع بندی :

مشارکت در ساخت با رعایت شرایط مناسب برای طرفین گزینه ی مناسبی برای مالکان کلنگی و زمین داران میباشد.

از لحاظ ارزش افزوده و سودآوری ، قدرت نقد شدن ، نوساز شدن واحد مسکونی ، زیباشدن محیط شهری یکی از بهترین انتخاب ها برای مالکان واحدهای کلنگی و زمینها میباشد

جهت مشاوره با مالکان کلنگی و زمینها در خصوص مشارکت در ساخت  و همچنین همکاری سازندگان و انبوه سازان میتوانید با ما در تماس باشید.  09120123400

به ما امتیاز بدهید :

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا :

تا حالا رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

تماس با ما