فروش امتیاز پروژه لبخند 2 چیتگر-تلفن دفتر فروش 0912.01234.00

پروژه لبخند 2

فروش امتیاز پروژه لبخند 2 چیتگر-تلفن دفتر فروش 0912.01234.00

پروژه لبخند 2 از لوکس‌ترین برج‌ های مسکونی منطقه 22 و تهران

پروژه لبخند 2 منطقه 22 در شمال غرب شهر تهران، در همجواری رشته کوه‌های البرز و همچنین جنگل و دریاچه چیتگر (دریاچه خلیج فارس) واقع شده است. از مشخصات اصلی این منطقه می توان توسعه ساخت و ساز برپایه اصول مدرن شهرسازی و استانداردهای از پیش تعیین شده و ساخت سازه‌های جدید و مقاوم در برابر زلزله می باشد و همچنین وجود مراکز تفریحی و توریستی طبیعی و مصنوعی مانند جنگل چیتگر، دریاچه چیتگر و آبشار لتمان این منطقه را از لحاظ آب و هوایی به یکی از بهترین نقاط تهران جهت سکونت تبدیل کرده است.

ضمن اینکه منطقه 22 در کریدور هوای تهران قرار داشته و این منطقه در طول سال کمترین آلودگی هوا را دارد. همچنین این منطقه چون بر اساس ساخت اصولی و مدرن شهرسازی بنا شده و دارای خیابان‌ها و بلوارهای عریض است و با وجود شاهراه‌های اصلی در اطراف این منطقه مانند اتوبان‌های خرازی و همدانی، ساکنین این منطقه کمترین میزان ترافیک را در سطح تهران دارند.

بیشتر بخوانید : پروژه آراد افق بین الملل

اغلب پروژه های مسکونی در حال ساخت و برج های قابل سکونت این منطقه متعلق به ادارات و ارگان‌های مختلف بوده و زیر نظر تعاونی مسکن های زیر مجموعه ارگان ها ساخته شده اند. با این حال در این منطقه معدود پروژه ها و برج های شخصی ساز وجود دارد که این برج ها از لحاظ ساخت دارای متریال بهتر و مشاعات کامل تری می باشند که سرآمد این برج ها ، برج لبخند است.

این پروژه در شمال غرب دریاچه چیتگر واقع شده و تنها برج دارای سندتک برگ می باشد. سازندگان این پروژه با تحویل زودتر از موعد و ساخت اصولی و طبق ضوابط و اصول شهرسازی و ایمنی بالای این برج و دریافت سند در کمتر از یکسال بعد از تحویل واحد ها ،تبدیل به برند برتر ساخت و ساز در منطقه 22 شدند.

سازنده پروژه لبخند 2

سازندگان پروژه لبخند بعد از رزومه درخشان در ساخت برج لوکس لبخند1 اقدام به خرید زمینی به مساحت 9143 متر مربع در موقعیتی ایده آل نسبت به جنگل و دریاچه زیبای چیتگر و بازار بزرگ ایرانمال کرده و اقدام به ساخت پروژه لبخند 2 کردند که همین موضوع از نکات برجسته این پروژه می باشد که هم زمین و هم ساخت و اجرا متعلق به سازنده می باشد و خریداران این مجموعه در اصل اقدام به خرید و عقد قرارداد مستقیم با صاحبان عرصه و اعیان این پروژه می کنند و همین مطلب امنیت سرمایه گزاری را در این پروژه فراهم کرده است

مشخصات کلی پروژه لبخند 2

پروژه لبخند 2 در 2 بلوک 20 طبقه مسکونی و 14 طبقه مسکونی در بیش از 60 نوع تیپ متراژ ،از 63 متر مربع تا پنت هاوس این پروژه به مساحت 592 متر مربع ،در قالب طراحی بینظیر و معماری مدرن با متریال درجه یک و برند در دست احداث است.

اعلان و اطفاء حریق برج لبخند 2 منطقه 22 تهران

پروژه لبخند 2 به لحاظ استانداردهای آتش نشانی و ایمنی سرآمد برج های منطقه 22 و یکی از بهترین برج ها از لحاظ ایمنی در تهران خواهد بود .این پروژه با توجه به فول اسپرینکلر بودن ، که تمام فضای واحدها و مشاعات پروژه مجهز به سیستم های اعلام و اطفاء حریق است واجد ایمنی بالایی می باشد . 

همچنین مهمترین مسئله در آتش سوزی احتمالی در برج ها دود ناشی از منبع آتش سوزی است که باعث خطرات احتمالی برای ساکنین است، بدین منظور در پروژه لبخند 2 از سیستم های تهویه هوا و از پیشرفته ترین فناوری در راه پله ها و پارکینگ ها  استفاده شده و در صورت ایجاد احتمالی آتش سوزی در برج ،ابتدا در کمترین زمان ممکن آتش با فشار ناشی از آب ، اطفاء و دود ناشی از آتش به وسیله جت فن های قوی تخلیه می شود و از سرایت دود به نواحی دیگر جلوگیری به عمل خواهد آمد.

دسترسی های پروژه لبخند دو

پروژه لبخند 2 با قرار گیری در موقعیتی ویژه در غرب دریاچه چیتگر و در جوار جنگل و دریاچه چیتگر و بازار بزرگ ایرانمال قرار گرفته است . فاصله تقریبی به تمام این مراکز با پای پیاده حدودا 5دقیقه است . مهمترین نکته در مورد لوکیشن پروژه این مطلب است که کلا غرب دریاچه چیتگر از هیاهو و رفت وآمد مردم به دریاچه و مراکز تفریحی و توریستی اطراف آن به دور بوده و ساکنین این پروژه مشکلی از بابت رفت و آمد و شلوغی اطراف دریاچه نخواهند داشت.

از مراکز خرید نردیک به این پروژه غیر از بازار بزرگ ایرانمال می توان مرکز خرید باملند را هم مثال زد که امکانات بینظیری را در نزدیک محل سکونت خریداران محترم پروژه فراهم می کند. دسترسی ساده در کمترن زمان ممکن به بزرگراههای اصلی خرازی (همت) – همدانی (حکیم) -آزادگان- تهران کرج و آزاد راه تهران شمال رفت و آمد را برای ساکنین به بهترین شکل تسهیل می کند.

خرید و فروش و سرمایه گذاری در پروژه مجلل لبخند 2

برای خرید و فروش و سرمایه گذاری در پروژه مجلل لبخند 2 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آقای حسینی : 0912.01234.00

به ما امتیاز بدهید :

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا :

تا حالا رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به ما امتیاز بدهید :

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا :

تا حالا رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

تماس با ما