تهاتر ملک

Image result for ‫تهاتر‬‎

تهاتر ملک با موارد گوناگون:

تهاتر ملک اصطلاحاً به فروختن ملک در ازای گرفتن چیزی غیر از وجه نقد گفته میشود که به زبان خودمانی همان مبادله ی کالا به کالا هست که در دوران قبل از به وجود آمدن پول انجام میشد.

تهاتر ملک میتواند با مواردی مثل تهاتر با ملکی دیگر ، تهاتر با اتومبیل، تهاتر با میلگرد و فلزات ، تهاتر زمین با واحد آپارتمانی آماده و بالعکس می تواند انجام پذیرد.

البته قیمت گذاری بروی هر چیزی که با ملک قرار است تهاتر شود نیاز به بررسی کارشناسی میباشد و نهایتا با توافق طرفین انجام میپذیرد.

در ساخت برج های بلند مرتبه گاها تهاتر به صورت بیشتری دیده میشود. به این صورت که مثلا تامین کننده مصالح به جای وجه نقد از همان برج به میزان قیمت آپارتمان و مصالحی که تامین مینماید واحد آپارتمان را به جای وجه نقد تهاتر مینماید. این مثال در مورد خیلی از خدمات از جمله فونداسیون ، اسکلت و سازه ،عملیات ساخت، نما ، کاشی و متریال های مختلف ساخت مثل درب و پنجره و موارد دیگر مصداق پیدا مینماید.

علاقمندان به تهاتر ملک میتوانند جهت سپردن ملک خود و یا سپردن کالای خود جهت تهاتر و یا جهت تهاتر در ازای تامین و عملیات اجرایی برج ها به صورت تهاتر با ما تماس بگیرند.   09120123400

به ما امتیاز بدهید :

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا :

تا حالا رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

Call Now Buttonتماس با ما