پروژه شهرک شهید خرازی سپاه منطقه 22

تلفن دفتر تعاونی 09120123400 اماد هوافضا ستادکل نیرو زمینی پروژه خرازی 09120123400
تلفن دفتر تعاونی 09120123400 اماد هوافضا ستادکل نیرو زمینی پروژه خرازی 09120123400
تلفن دفتر تعاونی 09120123400 اماد هوافضا ستادکل نیرو زمینی پروژه خرازی 09120123400
شهرک خرازی 6/98
نقشه کلی شهرک خرازی
امتیاز شهرک شهید خرازی
پروژه شهید خرازی سپاه سال 96
پروژه شهید خرازی سال 96
پروژه شهید خرازی منطقه 22 سال 96
پروژه شهید خرازی سال 98
نمونه واحد پروژه خرازی
نمونه واحد پروژه خرازی
نمونه واحد پروژه خرازی
نمونه واحد آماده پروژه خرازی
نمونه واحد آماده پروژه خرازی
نمونه واحد آماده پروژه خرازی
نمونه واحد آماده پروژه خرازی
نمونه واحد آماده پروژه خرازی
نمونه واحد آماده پروژه خرازی
پروژه شهید خرازی

جهت اطلاع از پذیره نویسی پروژه شهید خرازی با شماره 09120123400 تماس بگیرید

 

آنچه در این مطلب می خوانید:

 

 

معرفی پروژه شهرک شهید خرازی

 

شهرک شهید خرازی یکی از پروژه های مسکونی در حال انجام در منطقه 22 تهران است که توسط تعاونی های مختلف سپاه مدیریت شده و به سرعت در حال پیشرفت می باشد. این پروژه که عملیات اجرایی آن در مرحله نازک کاری می باشد؛ در زمینی به وسعت 38.5 هکتار طراحی و پیاده سازی شده است.

در طراحی این شهرک بزرگ 44 بلوک با تعداد طبقات متفاوت را شاهد هستیم و روند اجرا و ساخت هر کدام از بلوک های مجموعه را یکی از 5 تعاونی زیر مدیریت می کند.

 

 • تعاونی مسکن آماد و پشتیبانی
 • تعاونی مسکن سپاه حضرت رسول(ص)
 • تعاونی مسکن هوا فضا
 • تعاونی مسکن نیروی زمینی
 • تعاونی مسکن ستاد کل

موقعیت شهرک شهید خرازی

 

شهرک شهید خرازی به سبب قرار گیری در منطقه 22 از شرایط محیطی و جغرافیایی بسیار خوبی برخوردار می باشد. چرا که منطقه 22 یکی از جدیدترین و البته بهترین مناطق تهران از نظر آب و هوایی و برخورداری از امکانات؛ بوده و پتانسیل بسیار بالایی برای افزایش سرمایه و سود آوری در بخش های مختلف را دارا می باشد.

این شهرک بزرگ در وردآورد منطقه 22 و در مجاورت آتی شهر قرار داشته و جایگیری آن به گونه ای است که در محدوده غربی دریاچه چیتگر واقع شده و در نزدیکی بازار بزرگ ایران مال قرار دارد. از منظری دیگر؛ موقعیت شهرک خرازی به صورتی است که در بخش شمالی آن اتوبان خرازی و در بخش جنوبی آن اتوبان حکیم را شاهد هستیم که این شریان ها و راه های ارتباطی؛ دسترسی های بسیار مناسبی را برای این مجموعه بزرگ رقم زده و امکان تردد افراد را به راحتی فراهم آورده است.

 

تعاونی های پروژه شهرک شهید خرازی

 

همان طور که عنوان شد پروژه شهید خرازی توسط تعاونی های مختلفی مدیریت می شود که در کل مجموعه 5 تعاونی به عنوان تعاونی مادر مشغول فعالیت بوده و برخی از آن ها دارای زیر مجموعه هایی نیز می باشند. این تعاونی های اصلی و مادر تعداد واحدهای مشخصی را در اختیار داشته و به صورت جداگانه مسئولیت ساخت آن ها را به عهده دارند که در کل شرایط زیر را در این مجموعه فراهم کرده است.

 

 

 

تعاونی مسکن آماد و پشتیبانی تعاونی پارس کاشانه – تعاونی آماد دو کوهه – تعاونی نیروی قدس 2376 واحد
تعاونی مسکن سپاه حضرت رسول(ص) تعاونی رزمنده – تعاونی مسکن لشکر 27 1180 واحد
تعاونی مسکن هوا فضا 812 واحد
تعاونی مسکن نیروی زمینی تعاونی لشکر 10_ تعاونی سیدالشهدا 700 واحد
تعاونی مسکن ستاد کل تعاونی آب و فاضلاب ـ تعاونی انرژی اتمی 464 واحد

 

بلوک بندی شهرک شهید خرازی

 

طراحی شهرک خرازی به گونه ای می باشد که در مجموع 44 بلوک را برای آن شاهد هستیم که با نام های A B C نام گذاری شده اند. برج های شهرک خرازی در 5 ردیف قرار گرفته و در هر ردیف تعداد برج ها متفاوت می باشد. بلوک های این مجموعه در ردیف های جلویی 32 طبقه بوده و در ردیف های عقبی 25 طبقه می باشند که تعداد واحدهای هر طبقه بسته به تیپ و پلان طراحی شده برای برج متفاوت است.
ترتیب قرار گیری بلوک ها در فضای شهرک به صورت زیر می باشد که با توجه به نام گذاری ها می توان موقعیت هر بلوک و تعاونی مورد نظر را مورد ارزیابی قرار داد.

 

 • تعاونی آماد: شامل بلوک های  c3 c4 c7 c8 a3 a4 b3 b4
 • تعاونی رزمنده: شامل بلوک های  a7 a8 a9 a10 a13 a14 b7 b8 b9 b10 b13 b14 c5 c6
 • تعاونی هوا فضا: شامل بلوک های  a1 a2 b1 b2
 • تعاونی لشکر 27: شامل بلوک های  d1 d2 d3 d4 a15 a16 b15 b16
 • تعاونی ستاد کل: شامل بلوک های  c1 c2
 • تعاونی نیروی زمینی: شامل بلوک های  a5 a6 a11 a12 b5 b6 b11 b12

بلوک بندی شهرک شهید خرازی

 

نقشه و پلان برج های شهرک خرازی

 

برج های پروژه خرازی دارای 3 تیپ متفاوت می باشند لذا مجموع واحدهای هر برج، واحدهای موجود در طبقات، متراژ و همچنین نقشه واحدها متفاوت می باشد. جانمایی تیپ های متفاوت برج های این پروژه که با نام های A، B، C نام گذاری شده اند به شکل زیر می باشد.

 

 

پلان برج های تیپ A

 

پلان برج های تیپ A

 

پلان برج های تیپ B

 

پلان برج های تیپ B

 

پلان برج های تیپ C

 

پلان برج های تیپ C

 

برای بررسی کامل نقشه و پلان واحد های شهرک خرازی و دریافت اطلاعات کامل تر به لینک “نقشه و پلان های داخلی پروژه شهرک شهید خرازی” مراجعه کنید.

 

زمان تحویل واحد های پروژه شهید خرازی

 

 

 

 

تعاونی های مختلف در مجموعه شهرک خرازی به صورت متفاوتی مشغول فعالیت می باشند و روند پیشرفت پروژه به گونه ای است که برخی برج ها تحویل ، نزدیک به تحویل و برخی دیگر نیز تا اواسط 1401 تحویل داده میشود که به طور جزئی تر زمان تحویل واحد های شهرک؛ طبق جدول زیر گزارش می شود:

 

 

 

 

قرارداد ساخت پروژه شهید خرازی

 

قرارداد ساخت پروژه خرازی تا این لحظه به صورت علی الحساب پایه متری 5.700.000 میلیون تومان محاسبه گردیده است که شامل بخشی از اعضای لشگر 27 ، رزمنده و نیروی زمینی که انتخاب واحد نشده اند می شوند.

 

نحوه خرید و فروش امتیازهای پروژه خرازی

 

تعاونی های فعال در شهرک خرازی ابتدای امر نقل و انتقال امتیاز ها را بسته نگه داشته و به همین دلیل اعضایی که قصد فروش امتیاز خود را داشنتد می بایست به صورت وکالتی معاملات را انجام می دادند که به سبب شرایط حقوقی این نوع از معاملات روند مناسبی نبود.

 

امتیاز های این شهرک به سبب فعالیت چندین تعاونی به صورت همزمان؛ می بایست موردی بررسی شود و بسته به پیشرفت پروژه و واریزی های صورت گرفته توسط اعضا قیمت نهایی تعیین شود و لازم به ذکر است که اکثر پروژه های خرازی از مرحله ی فروش واریزی امتیاز خارج شده و بصورت متری خرید و فروش میشود که بسته به جای گیری و جهت و طبقه ی هر واحد قیمت ها متغییر می باشد و برای خرید امتیاز پروژه شهرک خرازی با مشاورین ما در ارتباط باشید تا علاوه راهنمایی جهت خرید و فروش واحد ها؛ تحلیل های مربوط به هر بلوک از نظر شرایط پیشرفت؛ موقعیت قرارگیری در شهرک و مزایای آن ها را کسب کرده و با اطلاع کامل از شرایط واحد ها خرید مناسبی داشته باشید.

 

 

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد شهرک شهید خرازی با مشاورین ما تماس بگیرید

 

قیمت روز امتیاز پروژه خرازی،تماس با: 09120123400

09120123400 تماس با شماره از اخرین قیمت های معامله شده و اعلامی فروشندگان در منطقه 22 به صورت روزانه با خبر شوید

مشاوره کاملا رایگان جهت انتخاب واحد پروژه شهید خرازی

ما در مسکن صدف جهت اسایش خاطر شما مالکان پروژه خرازی به صورت کاملا رایگان مشاوره انتخاب واحد می دهیم و کارشناسان ما در این مورد اموزش های لازم را دیده اند،تماس با موبایل 09120123400

سند و مدارک مالکان شامل چیست؟

این پروژه در اکثر تعاونی ها مدارک معتبری در دست مالکان نداشه و حتما باید قبل خرید و انجام وکالت محضری از صحت مالکییت فروشنده اطمینان حاصل نماییم،مسکن صدف کلیه امور مربوط به استعلامات را بر عهده گرفته و اطمینان لازم را برای خریداران جلب می نماید

تحویل پروژه چه تاریخی است؟

اکثر تعاونی های زیر مجموعه نهایتا تا پایان سال 1400 تحویل اعضا میگردد

شرایط نقل و انتقال پروژه خرازی چگونه است؟

کلیه امتیاز ها در تعاونی های زیر مجموعه قابل نقل و انتقال می باشد مگر انکه تعاونی اجازه این کار را صادر نکند که قبل از خرید می توانید با کارشناسان پروژه خرازی در مسکن صدف تماس بگیرید و با اطمینان خرید کنید