برج های مسکونی هواپیمایی کشوری کوهک منطقه 22

برج های مسکونی هواپیمایی کشوری کوهک منطقه 22

مجتمع مسکونی هواپیمایی کشوری

مجتمع مسکونی کیان یا همان هواپیمایی کشوری به آدرس تهران منطقه 22 بلوار کوهک روبروی مجتمع تجاری اداری طوبی و ابتدای بلوار علوم و فنون دارای زمینی به مساحت  متر مربع میباشد که متراژ زیاد این زمین قدرالسهم مناسبی را برای مالکان واحدهای مسکونی این مجتمع را شامل میگردد. به صورتی که قدرالسهم هر واحد مسکونی به صورت سند مشاعی به نام عضو میگردد.

مجتمع مسکونی هواپیمایی کشوری به لحاظ نزدیکی به پارک و ایستگاه مترو چیتگر به فاصله کمتر از 10 دقیقه پیاده روی و همچنین دسترسی های بسیار نزدیک و آسان از جنوب به اتوبان تهران کرج ، از شرق اتوبان آزادگان ، از شمال به اتوبانهای حکیم و اتوبان همت و همچنین از طرف غرب نزدیکی به دریاچه مصنوعی چیتگر یا خلیج فارس میباشد. لازم به توضیح است که مجتمع مسسکونی هواپیمایی کشوری در 6 بلوک 18 طبقه و در هر طبقه 6 واحد 127 متر ساخته شده است که همه بصورت تیپی و سه خواب و به جهات شمالی و جنوبی میباشند .در هر بلوک 3 طبقه منفی جهت تامین پارکینگ و انباری برای همه واحدها و یک طبقه لابی ، سه لاین آسانسور باربر و نفر بر ، سالن اجتماعات و سالن ورزشی ،آنتن مرکزی تلوزیون و ماهواره ، دربهای ضد سرقت ، آیفون تصویری ،سیستم سرمایش و گرمایش چیلر جذبی مرکزی و در هر واحد دارای یک بالکن مناسب و دلباز ساخته شده است. همچنین محیطی مناسب جهت بازی کودکان  در محوطه این مجتمع طراحی و ساخته شده است.

همانطور توضیح داده شد مجتمع مسکونی هواپیمایی کشوری ( مجتمع کیان ) به لحاظ دسترسی های آسان و نزدیک به بزرگراه های حکیم ، همت ، آزادگان ، تهران کرج دارای موقعیت مناسبی میباشد. نزدیکی به مجتمع های تجاری طوبی ، تهران مال ، ترنج  و هایپر مارکتهای داخل شهرک موقعیت مناسبی جهت خرید آسان برای ساکنان آن فراهم نمود است. همچنین نزدیکی به پارک چیتگر ، مجتمع تفریحی آبی او پارک و دریاچه چیتگر موقعیت تفریح مناسبی برای ساکنان فراهم نموده است.

 

کارشناس املاک منطقه 22

حسینی 09120123400

به ما امتیاز بدهید :

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا :

تا حالا رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به ما امتیاز بدهید :

روی ستاره ها کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا :

تا حالا رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

تماس با ما